Погіршення чоловічого здоров'я не є причиною для відмови від повноцінного сексуального життя. В інтернет-магазині viagrushka.com.ua можна в будь-який час купити найкращі препарати для ерекції, представлені в каталозі в широкому ціновому діапазоні.

Популярні засоби для ерекції

Найбільшою популярністю користуються дані препарати у чоловіків завдяки поєднанню високої ефективності, нешкідливості для організму і пролонгованій дії.

Cenforce-200 це подвійна доза Віагри, препарат з посиленою формулою діючої речовини силденафілу цитрату в дозуванні 200 мг. Силденафіл цитрат як діюча речовина покращує статеву функцію, підвищує ерегованість пеніса за допомогою розширення кровоносних судин. У результаті покращується витривалість, що сприяє подовженню інтимного акту і якнайшвидшому відновленню сил. Особливістю є мінімальний ризик проявів побічних ефектів. Підходить представникам сильної статі у віці від 40 років або з масою тіла понад 90 кг.

- Vidalista-40 (дозування 40 мг) вирізняється високою результативністю дії завдяки подвійній дозі тадалафілу. Подвійний Сиаліс підходить чоловікам за наявності млявої ерекції. Діючою речовиною є тадалафіл в 40 мг, що поліпшує кровообіг за допомогою розслаблення стінок судин. Результат прийому помітний через 60 хвилин за загальної тривалості ефекту до 36 годин. Перевагою є сумісність з помірними дозами алкоголю.

- Super Vilitra являє собою комбінований засіб 2 в 1 для стійкої ерекції та тривалого акту. Діючі інгредієнти: дапоксетін та варденафіл, стимулюють кровообіг, унаслідок чого кров активно притікає до статевого органу. Ерекція тривала - до 12 годин та дуже потужна. За підвищеної чутливості препарат забезпечує яскраві неодноразові оргазми. Підходить для вікової категорії 18-65 років. Ефективно усуває проблеми статевої сфери.

- Super Vidalista також препарат 2 в 1 - вирізняється високою ефективністю за м'якого впливу. У складі присутні в різних пропорціях сиаліс що нормалізує потенцію та дапоксетін, що запобігає передчасній еякуляції. Тривалість дії становить до 8 годин. Сексуальні відчуття посилюються за повної відсутності побічних ефектів.

- Cenforce D (2 в 1) містить силденафіл 100 мг, що підсилює кровообіг та дапоксетін 60 мг, який уповільнює сім'явиверження. Особливість даних таблеток є здатність знімати напругу та емоційну невпевненість для отримання задоволення протягом 4-6 годин. Ценфорс-Д підходить у разі порушення еректильної функції та слабких оргазмів, у разі хронічної втоми та емоційних спадів.

Важливо пам'ятати, що найвищу ефективність фармацевтичні продукти демонструють за наявності потягу і бажання до слабкої статі.

Замовити найкращі препарати для підняття потенції можна в інтернет-магазині Віагрушка. Компетентні консультанти готові надати допомогу у виборі та оформленні замовлення.